Śledź nas na Facebooku

Szczoteczka do zębów - zielona

366003

Przełomowe rozwiązanie dla higieny zębów i jamy ustnej, szczoteczka do zębów o zróżnicowanej długości włosków i cząsteczkami złota. Piękny uśmiech na długo.

Więcej szczegółów

29,90 zł

Informacje

Ortodent Gold to wyjątkowa szczoteczka do zębów, stworzona dla osób szukających sposobu na utrzymanie pięknego uśmiechu i utrzymaniu wysokiego poziomu higieny jamy ustnej. Zastosowanie nanocząsteczek złota skutecznie chroni powierzchnię szczoteczki przed bakteriami, kiedy ta jest odkładana po każdym umyciu.

Technologia

Coraz szerzej stosowane w kosmetyce i medycynie nanocząsteczki złota uwalniają jony, które mają niezwykle skuteczne działanie bakteriobójcze. Dzięki temu powierzchnia szczoteczki ciągle pozostaje higienicznie czysta, co pozytywnie odróżnia ją od zwykłych szczotek, które często stają się siedliskiem szkodliwych drobnoustrojów. Mikrocząsteczki złota stosowane przez Blue Nature są nietoksyczne, mają działanie przeciwzapalne i nie podrażniają nawet bardzo wrażliwych dziąseł.


Ortodent Gold to także optymalny kształt włosia, wewnętrzna część włosków jest grubsza, co zapewnia właściwe oczyszczenie powierzchni zębów. Część zewnętrzna jest wyraźnie cieńsza, dzięki czemu ułatwia skuteczne oczyszczenie trudniej dostępnych przestrzeni między poszczególnymi zębami.

Wymiary

Długość szczoteczki: 19 cm.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: